Hlavové zloženie A-head 1 1/8" - 1 1/4" Token Omega C7-TBT Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token Omega C-Series Zenith využívajú keramické ložiská Token TBT s povlakom nitridu titánu na ložiskových plochách, pretože sa hladko odvaľujú a nehrdzavejú. Ložiská majú uhlový kontakt, čo zaisťuje stabilitu a zároveň umožňuje nastaviteľnosť.Cieľom dizajnu hlavového zloženia je, aby sa hladko otáčalo a aby vydržalo dlhú dobu, takže ložiská sú veľmi dobre utesnené proto nečistotám. Aby sa vzhľad prispôsobil veľkému výkonu hlavového zloženia, je hlavové zloženie vybavené karbónovým vrchným krytom. Ani na korunke vidlice sa nešetrilo - je vyrobená z tvrdej hliníkovej zliatiny 7075, čím poskytuje pre hlavové zloženie stabilnejší kontaktný bod.
Parametre
| Farba | Karbón |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8 - 1 1/4" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník/Karbón/Titán |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 33,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 42,0 mm / 47,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 90 g |
| Výška | 9,7 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token TBT |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Cinelli Neos (Black)
Cinelli
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 7050-T6 + Karbón
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 125 g (100 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm, 120 mm, 90 mm, 110 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus Ahead 50 / 25,4 (Black)
Ergotec
40,62 €
33,02 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 358 g, cca. 338 g
Dĺžka predstavca: 110 mm, 90 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 73D (Black)
Ritchey
110,00 €
89,43 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 120 mm, 70 mm, 90 mm, 110 mm, 130 mm, 80 mm, 100 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey OEM 4-Axis (Black)
Ritchey
25,00 €
20,33 bez DPH
Skladom29,00 €Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 140 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm




