Hlavové zloženie A-head 1 1/8" - 1,5" Token Omega C83-TBT Token
Popis produktu
Hlavové zloženie A-head Token Omega C-Series Zenith využívajú keramické ložiská Token TBT s povlakom nitridu titánu na ložiskových plochách, pretože sa hladko odvaľujú a nehrdzavejú. Ložiská majú uhlový kontakt, čo zaisťuje stabilitu a zároveň umožňuje nastaviteľnosť.Cieľom dizajnu hlavového zloženia je, aby sa hladko otáčalo a aby vydržalo dlhú dobu, takže ložiská sú veľmi dobre utesnené proto nečistotám. Aby sa vzhľad prispôsobil veľkému výkonu hlavového zloženia, je hlavové zloženie vybavené karbónovým vrchným krytom. Ani na korunke vidlice sa nešetrilo - je vyrobená z tvrdej hliníkovej zliatiny 7075, čím poskytuje pre hlavové zloženie stabilnejší kontaktný bod.
Parametre
| Farba | Karbón |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8 - 1 1/2" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník/Karbón/Titán |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 40,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 42,0 mm / 52,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 90 g |
| Výška | 9,5 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská Token TBT |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.2 (31,8/Black)
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 206 g, cca. 183 g, cca. 164 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 75 mm, 105 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" BRN Boa (25,4/Black)
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka predstavca: 115 mm
Uhol: 0° až +70°
Predstavec 1 1/8" Zoom 25 / 25,4
Zoom
10,77 €
8,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 237 g
Dĺžka predstavca: 110 mm
Predstavec 1 1/8" Deda Cortissimo Stem (31,7/Black)
Deda Elementi
37,30 €
30,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,7 mm
Hmotnosť: cca. 148 g
Dĺžka predstavca: 45 mm




