Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ergotec A118SAC-ES (Black) Ergotec
Popis produktu
Hliníkové semi integrované hlavové zloženie Ergotec A118SSAC-ES A-head 1 1/8" s blokovaním otáčania riadidiel (65°).Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 44,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 130 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 25,4 mm |
| Design | Semi integrované |
| Ložiská | Zapuzdrené / Utesnené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Deda Cortissimo Stem (31,7/Black)
Deda Elementi
37,30 €
30,33 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,7 mm
Hmotnosť: cca. 148 g
Dĺžka predstavca: 45 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom 15 / 25,4
Zoom
od 9,40 €
7,64 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 202 g, cca. 193 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 60 mm
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey OEM 4-Axis (Black)
Ritchey
25,00 €
20,33 bez DPH
Skladom29,00 €Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 140 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey Classic C220 84D (Silver)
Ritchey
65,00 €
52,85 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 121 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 100 mm



