Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Tange Seiki RDC-82 (Black) Tange Seiki
Popis produktu
Kvalitné hliníkové hlavové zloženie A-head 1 1/8" Tange Seiki Technoglide RDC-82, ktoré je dostatočne ľahké pre preteky a zároveň aj dostatočne pevné do terénu.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 88 g |
| Výška | 26,1 mm |
| Ložiská | 45° zapuzdené a utesnené |
Súvisiace produkty
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS C220 25D (Black)
Ritchey
76,00 €
61,79 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 120 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 80 mm, 100 mm
Predstavec 1 1/8" M-Wave ST-M4.1 (Black)
M-Wave
od 22,70 €
18,46 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Dĺžka predstavca: 50 mm, 35 mm
Uhol: 0°
Predstavec 1 1/8" M-Wave Astem 3D Color (Black)
M-Wave
12,50 €
10,16 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 128 g, cca. 119 g
Dĺžka predstavca: 100 mm, 60 mm, 90 mm
Akcia
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ritchey 4-Axis Adjustable (31,8 mm/Black)
Ritchey
45,00 €
36,59 bez DPH
Skladom49,00 €Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 219 g (90 mm)
Dĺžka predstavca: 105 mm, 90 mm, 120 mm





