Hlavové zloženie A-head XLC HS-A05 MTB/Road XLC
Popis produktu
Hliníkové hlavové zloženie A-head 1 1/8" XLC určené pre MTB/Road.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (28,6 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 90 g |
| Prevedenie | A-head |
| Výška | 39,2 mm (27,7 mm + 11,5 mm) |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Akcia
Predstavec 1 1/8" Ritchey OEM 4-Axis (Black)
Ritchey
25,00 €
20,33 bez DPH
Skladom29,00 €Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 140 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.6 (31,8/Black)
Force
19,80 €
16,10 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 137 g
Dĺžka predstavca: 70 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom 25 / 25,4
Zoom
10,78 €
8,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 237 g
Dĺžka predstavca: 110 mm
Predstavec 1 1/8" Ritchey WCS Trail (Black)
Ritchey
98,00 €
79,67 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Kovaný hliník 2014
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 115 g (70 mm)
Dĺžka predstavca: 60 mm, 80 mm, 45 mm, 70 mm, 90 mm



