Hlavové zloženie závitové 1" Tange Seiki Falcon FL250C (Silver) Tange Seiki
Popis produktu
Hlavové zloženie závitové 1" Tange Seiki Falcon FL250C.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (22,2 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,4 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 30,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 84 g |
| Prevedenie | Závitové |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Black)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Black)
Ergotec
43,31 €
35,21 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm
Hmotnosť: cca. 735 g, cca. 710 g
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Orange)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Oranžová
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" UNO Riser (Silver)
Zoom
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm




