Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Black) Ergotec
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Nastaviteľný predstavec Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 z nerezovej ocele a hliníka pre závitovú vidlicu 1". Pre zvýšenie bezpečnosti upevnenie riadídiel pomocou objímky s tromi skrutkami.Parametre
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Nerez / Hliník 356-T6 (hlava) |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 735 g, cca. 710 g |
| Dĺžka predstavca | 90 mm, 110 mm |
| Uhol | -10° až +50° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Cinelli 65 Criterium
Cinelli
68,00 €
55,28 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia predstavec: 26 mm
Hmotnosť: cca. 280 g (420 mm)
Šírka: 420 mm, 400 mm, 440 mm
Riadidlá Ergotec M-Bar / 25,4 (Black)
Ergotec
13,41 €
19.05.26
10,90 bez DPH
K dispozícii po:19.05.26
Farba: Čierna
Materiál: Oceľ
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 475 g
Šírka: 700 mm
Výška: 39 mm
Riadidlá BRN Parma
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Šírka: 600 mm
Riadidlá Cinelli Wand
Cinelli
40,00 €
32,52 bez DPH
SkladomFarba: Čierna matná
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Priemer uchytenia riadidiel: 22,2 mm
Hmotnosť: cca. 281 g
Šírka: 780 mm






