Hlavové zloženie závitové 1" Tange Seiki Falcon FL250C (Black) Tange Seiki
Popis produktu
Hlavové zloženie závitové 1" Tange Seiki Falcon FL250C.Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (22,2 mm) |
| Materiál | Hliník 6061-T6 |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,4 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 30,2 mm |
| Hmotnosť | cca. 84 g |
| Výška | 35,3 mm |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (White)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Biela
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" TWN Orion Sport (25,4/Black)
TWN
24,00 €
19,51 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 175 mm
Hmotnosť: cca. 265 g, cca. 290 g
Predstavec nastaviteľný 1" BRN Cobra (31,8/Black)
BRN
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 110 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Promax Vario Long (25,4 mm)
Promax
24,86 €
20,21 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm
Hmotnosť: cca. 688 g






