Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T02 (Black) XLC
Dĺžka predstavca
Popis produktu
Hliníkový nastaviteľný predstavec pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Kovaný hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 320 g |
| Dĺžka predstavca | 100 mm, 80 mm, 120 mm |
| Uhol | 0° až +60° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Bullhorn Vision Team (31,8/Black)
Vision
69,00 €
56,10 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6066-T6 triple butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 232 g
Šírka: 420 mm
Výška: 0 mm
Riadidlá Ergotec M-Bar / 25,4 (Silver)
Ergotec
21,05 €
06.07.26
17,11 bez DPH
K dispozícii po:06.07.26
Farba: Strieborná
Materiál: Oceľ matná
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 475 g
Šírka: 700 mm
Výška: 39 mm
Riadidlá Cinelli Pista
Cinelli
66,00 €
53,66 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6 double butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 330 g (420 mm)
Šírka: 400 mm, 420 mm
Riadidlá BRN Inglese
BRN
20,00 €
16,26 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Šírka: 570 mm





