Hlavové zloženie závitové 1" XLC Comp HS-S03 (Silver) XLC
Priemer korunky stĺpika vidlice
Priemer hlavovej rúry
Popis produktu
Celohliníkové hlavové zloženie závitové 1" XLC Comp HS-S03.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (22,2 mm) |
| Materiál | Hliník |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,4 mm, 27,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 30,0 mm, 30,2 mm |
| Hmotnosť | cca. 110 g |
| Výška | 37,5 mm (25,8 mm + 11,7 mm) |
| Ložiská | Zapuzdrené ložiská |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Orange)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Oranžová
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" BLB Lil Quil Stem (26,0/Black)
BLB
37,00 €
30,08 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 26,0/25,4 mm
Dĺžka krku: 130 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Silver)
Ergotec
od 39,57 €
32,17 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 230 mm, 300 mm
Hmotnosť: cca. 660 g, cca. 710 g
Predstavec nastaviteľný 1" Ergotec Kobra Vario Tube / 25,4 (Black)
Ergotec
43,31 €
35,21 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm
Hmotnosť: cca. 735 g, cca. 710 g




