Predstavec štandardný 1" Ergotec Cat Tube / 25,4 Ergotec
Dĺžka krku
Popis produktu
Predstavec Ergotec Cat Tube / 25,4 z nerezovej ocele a hliníka pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Nerez / Hliník 356-T6 (hlava) |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 300 mm, 230 mm |
| Hmotnosť | cca. 580 g, cca. 410 g |
| Dĺžka predstavca | 40 mm |
| Uhol | 35° |
Súvisiace produkty
Riadidlá BRN Wooden Sport (Olive)
BRN
138,00 €
112,20 bez DPH
Farba: Hnedá
Materiál: Drevo/Karbón
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 260 g
Šírka: 580 mm
Riadidlá BRN City Parma (Silver)
BRN
19,00 €
15,45 bez DPH
Farba: Strieborná
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Šírka: 535 mm
Akcia
Riadidlá XLC HB-M10 Comp Riser / 31,8
XLC
19,00 €
15,45 bez DPH
Skladom28,00 €Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6061 double butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 324 g (25,4 mm)
Šírka: 640 mm
Výška: 15 mm
Riadidlá M-Wave A-Rise 700 Color (Silver)
M-Wave
16,34 €
13,28 bez DPH
1-3dniFarba: Strieborná
Materiál: Hliník butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 297 g
Šírka: 700 mm
Výška: 30 mm




