Kľuky cesta 2x7/8 Shimano Tourney FC-A070 Shimano
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom Shimano Tourney FC-A070 pre 2 x 7/8 stupňové radenie. Pre montáž so 4-hrannou stredovou oskou.Súčasťou dodávky nie je stredové zloženie.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 14/16 |
| Veľkosť | 50 / 34 zubov |
| Stredové zloženie | BB-UN26 (nie je súčasťou dodávky) |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník/Oceľ |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. SRAM PG 1030
SRAM
65,38 €
53,15 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 250 g (11-23 z.)
Stredové misky Campagnolo Ultra-Torque IC15-RE42 (BB30)
Campagnolo
29,85 €
24,27 bez DPH
K dispozíciiOznačenie výrobcu: IC15-RE42
Závit: PressFit
Dĺžka stredovej mufny: 68 mm
Hmotnosť: cca. 29 g
Priemer: 42 mm
Materiál - misky: Hliník
Kazeta 10 st. SunRace CSMS1TAW
SunRace
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál dištančný krúžok: Plast
Materiál unášač: Oceľ
Materiál matica: Oceľ
Reťaz 10 st. Shimano Tiagra CN-4601
Shimano
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Sivá
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 10
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 281 g




