Kľuky cesta 2x8 Shimano Claris FC-2450 (Grey) Shimano
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom Shimano Claris FC-2450 pre 2 x 8 stupňové radenie v modernom dizajne. Kompaktný prevodník 50/34 pre Octalink stredové zloženie.Súčasťou dodávky nie je stredové zloženie!
Parametre
| Farba | Tmavosivá |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 16 |
| Veľkosť | 50 / 34 zubov |
| Stredové zloženie | BB-ES25 (nie je súčasťou dodávky) |
| Dĺžka kľuky | 175 mm |
| Bolt circle diameter | 110 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Hmotnosť | cca. 980 g |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. Miche Primato 10 CA
Miche
od 42,48 €
34,54 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 26 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 285 g (12-21 z.)
Pedál cestný nášlapný Shimano 105 PD-R7000
Shimano
121,00 €
98,37 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Kufor: Shimano SM-SH11
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 265 g
Materiál telo: Karbón kompozit
Materiál oska: CroMo
Kazeta 10 st. SRAM PG 1050
SRAM
od 32,28 €
26,24 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 / 36 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 299 g (11-32 z.), cca. 250 g (11-23 z.)
Reťaz 10 st. KMC e10 Silver
KMC
39,90 €
32,44 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 122
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ poniklovaná



