Kľuky cesta 2x8 SunRace FCR81 SunRace
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom SunRace FCR81 pre 2 x 8 stupňové radenie v modernom dizajne. S prevodníkom 53/39 pe montáž so 4-hrannou stredovou oskou. Patentovaný systém Super Fluid Drive.Súčasťou dodávky sú náhradné prevodníky 52/42 z.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 16 |
| Veľkosť | 53 / 39 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 130 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Hmotnosť | cca. 906 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 107 mm |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník 6061 |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Reťaz 10 st. SunRace CN10 (S)
SunRace
19,05 €
15,49 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Oceľ pokovená
Hmotnosť: cca. 277 g
Reťaz 10 st. Connex 10S8
Wippermann
35,92 €
29,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Oceľ poniklovaná
Hmotnosť: cca. 264 g
Kazeta 10 st. Miche Primato 10 SH
Miche
od 43,43 €
35,31 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 24 / 26 / 28 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 265 g (12-21 z.)
Reťaz 10 st. KMC e10 EPT
KMC
52,00 €
42,28 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 136
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ



