Reťaz 10 st. KMC X10 Silver/Black KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X10 Silver/Black určená pre bicykle s 10 st.radením. S vysokým výkonom a výbornou životnosťou. Vonkajšie lamely reťaze poniklované pre väčšiu životnosť a ochranu proti korózii. Dizajn X-Bridge pre hladšie a rýchľejšie radenie.Parametre
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ/Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 268 g |
| Dĺžka čapu | 5,88 mm |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. BRN CS108-1136
BRN
41,00 €
33,33 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Mierka opotrebenia reťaze XLC TO-S82
XLC
10,41 €
8,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Oceľ
Olej na reťaz Dr. Wack F100 (50 ml)
Dr. Wack
9,30 €
7,56 bez DPH
SkladomObjem: 50 ml
Prevedenie: Fľaštička s kvapátkom



