Kľuka cesta 2x8 SunRace FCR86 SunRace
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom SunRace FCR86 pre 2 x 8 stupňové radenie v modernom dizajne. S prevodníkom 50/34 pre montáž so 4-hrannou stredovou oskou. Patentovaný systém Super Fluid Drive.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 16 |
| Veľkosť | 50 / 34 zubov |
| Technológia | Super Fluid Drive |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 110 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 831 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 103 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | BBS15 (nie je súčasťou dodávky) |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník 6061 |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Pedál cestný nášlapný Look Keo Classic 3 (Black)
Look
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Nastavenie pružiny: 8 - 12
Kufor: Look Keo Grip 4,5°
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 280 g
Materiál telo: Kompozit
Pedál cestný nášlapný Shimano PD-RS500
Shimano
52,00 €
42,28 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Kufor: Shimano SM-SH11
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 320 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Pedál cestný nášlapný XPEDO THRUST Ti (XPEDO Thrust 7 a Look-Keo system)
XPEDO
250,81 €
10.07.26
203,91 bez DPH
K dispozícii po:10.07.26
Farba: Čierna
Rozmer: 62 x 76,5 x 18,6 mm
Kufor: XPEDO Thrust (6°/Fix); Look-Keo
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 170 g
Materiál telo: Vstrekovaný karbón
Reťaz 10 st. XLC CC-C08
XLC
45,66 €
37,12 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Zlatá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Hmotnosť: cca. 264 g



