Reťaz 10 st. BRN/YBN SLA-H10 (Silver) BRN/YBN
Popis produktu
Reťaz 10 st. BRN/YBN SLA-H10 je jednou z najľahších reťazí na trhu a dodáva sa so strieborným nitridovým povlakom. Pre nízku hmotnosť bez ovplyvnenia pevnosti reťaze sú lamely odľahčené. Dlhá trvanlivosť reťaze sa dosahuje predovšetkým vďaka karbidom chrómu tvrdenému povrchu - proces, ktorý mnohokrát zvyšuje tvrdosť čapov špeciálnou povrchovou úpravou. Okrem toho reťaz pracuje s povlakom SLA (Superior Lubrifying Aid). Spoločnosť YBN strávila vývojom tohto povlaku z teflónu Ni-PTFE 2 roky. Reťaz vytvára menšie trenie, je tichšia a vďaka hladkému povrchu priťahuje menej nečistôt. Lamely sú špeciálne opracované, aby sa zabezpečilo hladké a rýchle radenie.Súčasťou dodávky je aj spojovací článok reťaze.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 116 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano/SRAM/Campagnolo |
| Materiál | Oceľ s NiPTFE + Karbid Chróm povlak |
| Hmotnosť | cca. 279 g |
| Dĺžka čapu | 5,9 mm |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. BRN Big Light CS10 (Black)
BRN
62,00 €
50,41 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 / 42 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (unášač)
Hmotnosť: cca. 446 g
Kazeta 10 st. SunRace CSMS1TAW
SunRace
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál dištančný krúžok: Plast
Materiál unášač: Oceľ
Materiál matica: Oceľ
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T501-888 (Silver)
Shimano
29,19 €
23,73 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 48 / 38 / 28 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Q Factor: 185,5 mm



