Kľuka cesta 2x7/8 Shimano Tourney FC-A070-CG Shimano
Popis produktu
Kľuka s dvojprevodníkom Shimano Tourney FC-A070-CG pre 2 x 7/8 stupňové radenie. Kľuka je opatrená krytom prevodbníka. Pre montáž so 4-hrannou stredovou oskou.Súčasťou dodávky nie je stredové zloženie.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 2 |
| Počet rýchlostí | 14/16 |
| Veľkosť | 50 / 34 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | BB-UN26 (nie je súčasťou dodávky) |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník/Oceľ |
Súvisiace produkty
Pedál cestný nášlapný Look Keo Classic 3 (Black)
Look
49,00 €
39,84 bez DPH
Farba: Čierna
Nastavenie pružiny: 8 - 12
Kufor: Look Keo Grip 4,5°
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 280 g
Materiál telo: Kompozit
Reťaz 10 st. KMC X10-73
KMC
23,76 €
19,32 bez DPH
K dispozíciiFarba: Sivá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ
Kazeta 10 st. SunRace CSMS1TAW
SunRace
31,00 €
25,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál dištančný krúžok: Plast
Materiál unášač: Oceľ
Materiál matica: Oceľ
Reťaz 10 st. Connex 10SX
Wippermann
54,36 €
44,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Nerez/Oceľ poniklovaná
Hmotnosť: cca. 264 g



