Kľuka s jedno prevodníkom Wheeltop City (Silver) Wheeltop
Popis produktu
Hliníková kľuka s jedno prevodníkom Wheeltop City s hliníkovým prevodníkom a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodá štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 42 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 130 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 117 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | 4 hran |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál rýchloupínací MKS UB-Lite Ezy (Silver)
MKS
70,00 €
56,91 bez DPH
Farba: Strieborná
Rozmer: 93 x 64 mm
Závit: 9/16"
Materiál rám: Hliník
Hmotnosť: cca. 364 g
Materiál telo: Hliník
Pedál cestný MKS Prime Sylvan Road (Copper)
MKS
49,00 €
39,84 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Medená
Rozmer: 99 x 61 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 360 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pedál City/Comfort XLC PD-C07
XLC
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 101 x 80 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 265 g
Materiál telo: Hliník/Plast
Materiál oska: CrMo
Reťaz Fixed&Single speed Izumi Jet Black (Black)
Izumi
39,90 €
32,44 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"



