Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCT20BD Sturmey Archer
Veľkosť
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCT20BD v štýlovom celočiernom lesklom prevedení a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 48 zubov, 44 zubov, 46 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 130 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 751 g, cca. 776 g, cca. 726 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 103 mm |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Hliník 7075 |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Pink)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
Farba: Ružová
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Reťaz Fixed&Single speed SunRace CNX46 (S)
SunRace
11,00 €
8,94 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 102
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ poniklovaná
Pedál Urban MKS IC-Lite (Silver)
MKS
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 93 x 67 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 365 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pedál Urban MKS RMX (Silver)
MKS
24,50 €
19,92 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 90 x 86 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 384 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ





