Pedál rýchloupínací MKS UB-Lite Ezy (Silver) MKS
Popis produktu
Pedál rýchloupínací MKS UB-Lite Ezy predstavuje moderný pohľad na klasický dizajn pedálov. Použitím vymeniteľných zliatinovej klietky a zliatinového tela pedálu ušetrí UB-Lite Ezy približne 46 gramov oproti porovnateľným pedálom, ako je napr. MKS Sylvan Road. Pedále MKS UB-Lite je postavený na ručne nastavenom systéme ložísk, ktorý je servisovateľný, čo je nezvyčajný úkaz pri dnešných "rýchlobrátkových" produktoch.Systém Ezy umožňuje bezpečnú, rýchlu a beznástrojovú demontáž pedálov pri cestovaní alebo skladovaní bicykla. Tento systém je obzvlášť populárny ako upgrade skladacích bicyklov, hlavne pre tých, ktorí berú svoje bicykle hromadnou dopravou. Pedále MKS vybavené systémom Ezy môžu dramaticky zlepšiť kvalitu jazdy a zároveň šetriť miesto.
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Rozmer | 93 x 64 mm |
| Závit | 9/16" |
| Materiál rám | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 364 g |
| Materiál telo | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Ložiská | Guličkové ložisko |





