Kľuka s jedno prevodníkom Prowheel Urban (Red) Prowheel
Popis produktu
Hliníková kľuka s jedno prevodníkom Prowheel Urban s hliníkovým prevodníkom a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodá štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Červená/Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 46 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 110 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál City MKS Sylvan Touring (Silver)
MKS
32,00 €
26,02 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 94 x 63 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 391 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pedál Urban MKS IC-Lite (Black)
MKS
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 93 x 67 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 365 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pedál City BRN Vintage "R" Walnut
BRN
60,00 €
48,78 bez DPH
Farba: Hnedá/Strieborná
Rozmer: 119 x 75 x 24 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 510 g
Materiál telo: Oceľ/Orechové drevo
Ložiská: Guličkové ložisko
Pedál City Ergotec EP Urban
Ergotec
66,78 €
06.07.26
54,29 bez DPH
K dispozícii po:06.07.26
Farba: Strieborná
Rozmer: 98 x 78 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 346 g
Materiál telo: Hliník 6061
Materiál oska: CrMo




