Kľuka s jedno prevodníkom Miche XPress (Black) Miche
Veľkosť
Popis produktu
Kľuka s jedno prevodníkom Miche XPress pre single speed bicykle.Parametre
| Farba | Čierna/Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 47 zubov, 48 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Hmotnosť | cca. 577 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 107 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Hliník CNC |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Orange)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
Farba: Oranžová
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Pink)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
Farba: Ružová
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Reťaz Fixed&Single speed XLC CC-C09 (Blue)
XLC
8,80 €
7,15 bez DPH
SkladomFarba: Modrá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Reťaz Fixed&Single speed Connex 1E8
Wippermann
23,00 €
18,70 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 124
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ poniklovaná
Hmotnosť: cca. 573 g



