Kľuka na detský MTB bicykel XLC CW-Y01 (Black) XLC
Popis produktu
Hliníková kľuka s trojprevodníkom XLC CW-Y01 s oceľovými prevodníkmi určená na detský bicykel.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet rýchlostí | 3 x 7/8 |
| Veľkosť | 42 / 32 / 22 z. |
| Dĺžka kľuky | 152 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 118 mm |
| Chain line | 47 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Pedál MTB nášlapný XLC PD-S15 SPD (Grey)
XLC
36,00 €
29,27 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Sivá
Rozmer: 80 x 49 mm
Kufor: Shimano SPD
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 260 g
Materiál telo: Hliník
Pedál MTB nášlapný Xpedo CXR Pro (Black)
XPEDO
166,13 €
135,07 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 78 x 63 x 18 mm
Q faktor: 53 mm
Kufor: XPT (6°)
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 240 g
Reťaz 10 st. XLC CC-C08
XLC
45,66 €
37,12 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Zlatá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Hmotnosť: cca. 264 g
Kazeta 10 st. SunRace CSMS3 TAY
SunRace
43,98 €
35,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ
Hmotnosť: cca. 448 g



