Pedál MTB nášlapný XLC PD-S17 XLC
Popis produktu
Obojstranný pedál MTB nášlapný XLC PD-S17 určený pre MTB a trekingové bicykle s hliníkovým CNC opracovaným telom a zapuzdrenými ložiskami. Nastaviteľný zámok viazania s uvoľňovacou silou 60 až 160 kg/m. Kompatibilné so Shimano SPD systémom. Dodávané vrátane kufrov.Parametre
| Farba | Čierna |
| Rozmer | 84 x 59 mm |
| Kufor | Shimano SPD |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 392 g |
| Materiál telo | Hliník |
| Materiál oska | CroMo CNC opracovaná |
| Ložiská | Zapuzdrené / utesnené ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black)
Shimano
27,45 €
22,32 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 Chain Guard (Black)
Shimano
30,40 €
24,72 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm



