Kľuka MTB 3x 6/7/8 Force C8.5 (Black) Force
Popis produktu
Hliníková trojprevodníková kľuka Force C8.5 pre 3x 6/7/8 stupňové radenie s nitovanými nemeniteľnými oceľovými prevodníkmi a odnímateľným plastovým krytom prevodníka. Určené pre stredovú osu so 4-hranom. Dodáva sa vrátane dvoch prechoviek.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 3 |
| Počet rýchlostí | 18/21/24 |
| Veľkosť | 42 / 34 / 24 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Hmotnosť | cca. 940 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 120 mm |
| Chain line | 47,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Reťaz 10 st. Campagnolo Veloce CN-11VLX
Campagnolo
43,00 €
34,96 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Sivá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2 x 3/32"
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Hmotnosť: cca. 280 g
Reťaz 10 st. Shimano Tiagra CN-4601
Shimano
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Sivá
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 10
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 281 g
Pedál MTB nášlapný Xpedo CXR Pro (Blue)
XPEDO
166,13 €
135,07 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Modrá
Rozmer: 78 x 63 x 18 mm
Q faktor: 53 mm
Kufor: XPT (6°)
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 240 g
Reťaz 10 st. Shimano CN-HG54
Shimano
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 10
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Hmotnosť: cca. 304 g



