Reťaz 10 st. KMC X10SL Ti-N Gold KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X10SL Ti-N Gold určená pre bicykle s 10 st.radením. Povrch reťaze pokovený nitridom titánu (TiN) proti korózii a pre zvýšenie pevnosti a pre predĺženie životnosti. Kompatibilná so všetkými typmi 10 st. radenia. Super ľahká konštrukcia - odľahčené vonkajšie aj vnútorné lamely a duté čapy. Spojovací článok MissingLink.Parametre
| Farba | Zlatá |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ pokovená TiN |
| Hmotnosť | cca. 253 g |
| Dĺžka čapu | 5,88 mm |
Súvisiace produkty
Olej na reťaz Dr. Wack F100 (100 ml)
Dr. Wack
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomObjem: 100 ml
Prevedenie: Sprej
Kazeta 10 st. SunRace CSMX3 TAY
SunRace
67,52 €
54,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ / Hliník 7075
Hmotnosť: cca. 387 g
Náhradné čapy XLC TO-X01 pre nitovač reťaze XLC TO-S25/S26/S27/S28
XLC
9,41 €
7,65 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Oceľ



