Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T501-888 (Silver) Shimano
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Trojprevodníková kľuka Shimano Tourney FC-TY501 s atraktívnym dizajnom pre 3x 6/7/8 stupňové radenie s nitovanými nemeniteľnými oceľovými prevodníkmi a odnímateľným plastovým krytom prevodníka, ktorý uľahčí udržať vaše nohy alebo nohavice čisté. Kľuky určené pre široké využitie pre trekingové alebo krosové bicykle. Kľuky s technológiou DUAL SIS poskytujú presné a spoľahlivé radenie. Určené pre stredovú osu so 4-hranom.Parametre
| Farba | Čierna/Strieborná |
| Počet prevodov | 3 |
| Počet rýchlostí | 18/21/24 |
| Veľkosť | 48 / 38 / 28 zubov |
| Dĺžka kľuky | 175 mm, 170 mm |
| Q Factor | 185,5 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 122,5 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | BB-UN101, BB-UN300 |
| Chain line | 47,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. Shimano Ultegra CS-6700
Shimano
od 71,65 €
58,25 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (unášač)
Hmotnosť: cca. 108 g (11-23 z.)
Stredové misky Campagnolo Ultra-Torque IC15-RE42 (BB30)
Campagnolo
29,85 €
24,27 bez DPH
K dispozíciiOznačenie výrobcu: IC15-RE42
Závit: PressFit
Dĺžka stredovej mufny: 68 mm
Hmotnosť: cca. 29 g
Priemer: 42 mm
Materiál - misky: Hliník
Reťaz 10 st. Shimano CN-HG95
Shimano
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 138
Počet prevodov: 10
Materiál: Oceľ pozinkovaná
Hmotnosť: cca. 273 g
Reťaz 10 st. KMC X10-73
KMC
23,76 €
19,32 bez DPH
K dispozíciiFarba: Sivá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ




