Reťaz 10 st. KMC X10EL Silver KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X10EL Silver pre bicykle s 10 st. radením. Vnútorná a vonkajšia lamela reťaze odľahčená pre zníženie hmotnosti. Povrch reťaze pokovený poniklovaním proti korózii a pre zvýšenie pevnosti a pre predĺženie životnosti. Dizajn Double X-Durability pre zvýšenie životnosti reťaze a X-Bridge pre hladšie a rýchľejšie radenie. Vrátane spojovacieho článku Missing Link.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 262 g |
| Dĺžka čapu | 5,88 mm |
Súvisiace produkty
Kľuka trekking 3x 6/7/8 Force C8.2 Fe (Black)
Force
13,20 €
10,73 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 48 / 38 / 28 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Odmasťovač na reťaze Force Cleaner Chain
Force
5,60 €
4,55 bez DPH
SkladomObjem: 500 ml
Prevedenie: Fľaša
Kazeta 10 st. SRAM PG 1070
SRAM
od 38,86 €
31,59 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 24 / 27 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál: Oceľ CroMo
Hmotnosť: cca. 359 g (12-36 z.), cca. 210 g (11-23 z.)



