Predné koleso 26" EXAL XL25 Disc / Shimano Deore Disc BP
Popis produktu
Koleso predné 26" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL XL25 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Deore Disc. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-25 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9/2,1 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 44-62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Red)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Červená/Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)
Duša 26" Continental Tour 26 All (37/47-559/597 AV)
Continental
7,07 €
5,75 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37/47-559/597
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1 3/8 / 1.75
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 165 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 26" Continental Ride Tour (47-559/Black&Brown)
Continental
17,50 €
14,23 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 870 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 26" Michelin WorldTour (35-584/Black&Transparent)
Michelin
11,47 €
15.05.26
9,33 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 35-584
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 26" x 1 1/2"
Rozmer/FRA: 650 x 35B
Hmotnosť: cca. 580 g
Prevedenie: Drôt



