Predné koleso 26" Rodi Black Rock Disc / XLC Evo Disc BP
Popis produktu
Koleso predné 26" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Rodi Black Rock Disc a hliníkovým nábojom XLC Evo Disc. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-21 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35-62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Planet Air MTB Color (50-559/Orange)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 26" x 1,95"
Hmotnosť: cca. 820 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Michelin Protek (35-559)
Michelin
18,76 €
15.05.26
15,25 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 35-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,40"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 630 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Planet Air MTB (50-559/Black)
Planet Air
15,00 €
12,19 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,95"
Hmotnosť: cca. 820 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Michelin Country Rock (44-559)
Michelin
15,80 €
12,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 44-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 560 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30



