Predné koleso 28" DT Swiss P 1800 Spline DB 23 12/100 mm BP
Popis produktu
Predné koleso 28" DT Swiss P 1800 Spline DB 23 s moderným, širokým a ľahkým hliníkovým ráfikom, čím sa vytvára vyvážený pomer medzi šírkou, tuhosťou a hmotnosťou. Tento ráfik je doplnený nábojom, ktorý je osadený osvedčeným západkovým systémom DT Swiss Freehub, ako aj špičkovými sploštenými lúčmi a prepracovanými hliníkovými niplami. Vďaka týmto vlastnostiam môže byť z neho prémiové tréningové koleso, ale je schopné aj pretekať.Súčasťou dodávky:
• Tubeless páska 21 mm
• Tubeless ventil 32 mm
• IS 2000 adapter
• 5 mm krytka
• 15 mm krytka
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-18 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | DT Swiss 370 |
| Šírka ráfika | 22 mm |
| Výška ráfika | 23 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 766 g |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Materiál nipel | Hliníkový DT ProLock Squorx ProHead |
| Nosnosť | 120 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 28 mm |
| Materiál výplet | DT Aero Comp |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | TA12/100 mm |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Red)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Červená/Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)
Kotúč brzdový Miche Disc Brake Rotor Road
Miche
30,92 €
25,14 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Hmotnosť: cca. 106 g (160 mm)
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 160 mm, 140 mm
Materiál kotúča: Nerez
Prichytenie kotúča: IS 2000
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (23-622/Black&Tan)
Michelin
14,90 €
12,11 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 280 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Continental Super Sport Plus (23-622)
Continental
od 38,04 €
30,93 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 380 g, cca. 320 g
Prevedenie: Drôt, Skladací
TPI: 84



