Plášť 28" Michelin Protek (40-622) Michelin
Popis produktu
Plášť Michelin Protek pre mnohostranné každodenné použitie na asfaltové a spevnené cesty. Povrch plášťa optimalizuje valivý odpor, pričom profil uprostred plášť a velký počet drážok po stranách zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom a klzkom povrchu. Účinnú ochranu proti prerazeniu plášťa je dosiahnutá pomocou 1 mm hrubej vložke.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/FRA | 700 x 38C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 760 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 22 |
| Ochrana proti prerazeniu | 1 mm |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa P2R Aircore 10SP (Black)
P2R
12,90 €
10,49 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 85 g
Dĺžka: 202 mm
Tlak: max. 6 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (20-584)
Schwalbe
3,23 €
20.08.25
2,63 bez DPH
K dispozícii po:20.08.25
Rozmer/ETRTO: 20-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Duša 28" CST Standard (37/45-622 AV)
CST
3,50 €
2,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/45-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 163 g
Typ ventilu: Auto ventil
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (18-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"



