Predné koleso 29" DT Swiss 466D Disc / XLC Evo Disc BP
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso predné 29" s dvojstenným hliníkovým ráfikom DT Swiss 466D Disc a hliníkovým nábojom XLC Evo Disc. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 29" |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm, 15 mm oska |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Pevná oska 12 mm XLC PRO QR-H01
XLC
od 11,52 €
9,37 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Karbón - páčka
Dĺžka náboja: 135 / 168 mm, 142 / 171 mm, 150 / 183 mm
Hmotnosť: cca. 71 g (150 mm)
Priemer: 12 mm
Kotúč brzdový Shimano SM-RT 54
Shimano
22,80 €
18,54 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Kotúč: Nerez
Hmotnosť: cca. 141 g
Prevedenie: Dvojdielny
Priemer: 180 mm
Doporučené brzdové platničky: Iba pre organické (Resin)
Akcia
Plášť bezdušový 29" Ritchey WCS Z-Max Evolution TLR (52-622)
Ritchey
43,00 €
34,96 bez DPH
65,00 €Rozmer/ETRTO: 52-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 29" x 2,10"
Hmotnosť: cca. 653 g
Prevedenie: Skladací
TPI: 120
Kotúč brzdový XLC BR-X02
XLC
17,81 €
14,48 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Červená
Materiál: Kotúč: Nerez
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 160 mm, 203 mm, 180 mm
Prichytenie kotúča: IS 2000



