Predné koleso 29" DT Swiss M 462 Disc / Shimano Deore XT HB-M8010 BP
Popis produktu
Koleso predné 29" s dvojstenným hliníkovým ráfikom DT Swiss M 462 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Deore XT HB-M8010. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča Centerlock.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-25 |
| Rozmer/Inch | 29" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano Deore XT HB-M8010 |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Šírka ráfika | 30 mm |
| Výška ráfika | 19,5 mm |
| Dĺžka náboja | 110 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35 - 62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | 15 mm oska |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Kotúč brzdový XLC BR-X02
XLC
17,81 €
14,48 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Červená
Materiál: Kotúč: Nerez
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 160 mm, 203 mm, 180 mm
Prichytenie kotúča: IS 2000
Kotúč brzdový Shimano SM-RT 86
Shimano
47,58 €
38,68 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Kotúč: Nerez/Hliník/Nerez
Hmotnosť: cca. 136 g
Prevedenie: Dvojdielny
Priemer: 203 mm, 180 mm, 160 mm
Prichytenie kotúča: IS 2000
Duša 29" XLC VT-A29 (50/56-622 AV)
XLC
5,00 €
4,07 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50/56-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 29" x 1,9"/2,3"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34 mm
Duša 29" BRN Anti Puncture Tube (50/56-622 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 50/56-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 29" x 1,9/2,35"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm



