Predné koleso 29" DT Swiss HG 1800 Spline DB 25 12/100 mm BP
Popis produktu
Predné koleso 29" DT Swiss G 1800 Spline DB 25 kombinuje švajčiarsku presnosť a ušľachtilú závislosť. Pri podrobnejšej prehliadke spoľahlivých komponentov špecifických pre elektrické bicykle je zrejmé, že vás toto koleso nezklame. Zosilnené špice, komponenty náboja špecifické pre e-bicykle, ako aj mimoriadne odolný ráfik, robia z tohto kolesa veľmi kvailtý prvok bicykla za atraktívnu cenu.Súčasťou dodávky:
• Tubeless páska 27 mm
• Tubeless ventil 32 mm
• IS 2000 adapter
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-24 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | DT Swiss 370 |
| Šírka ráfika | 28 mm |
| Výška ráfika | 25 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 943 g |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Materiál nipel | Hliníkový DT ProLock Squorx ProHead |
| Nosnosť | 140 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35 - 62 mm |
| Materiál výplet | DT Aero Comp Hybrid |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | TA12/100 mm |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 28"/29" Schwalbe Air Plus 19AP (40/62-622 AV)
Schwalbe
9,40 €
7,64 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40/62-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"/29" x 1,50 / 2,40"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 320 g
Typ ventilu: Auto ventil
Kotúč brzdový XLC BR-X02
XLC
17,81 €
14,48 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Červená
Materiál: Kotúč: Nerez
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 160 mm, 203 mm, 180 mm
Prichytenie kotúča: IS 2000
Pevná oska 12 mm XLC PRO QR-H01
XLC
od 11,52 €
9,37 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Karbón - páčka
Dĺžka náboja: 135 / 168 mm, 142 / 171 mm, 150 / 183 mm
Hmotnosť: cca. 71 g (150 mm)
Priemer: 12 mm
Kotúč brzdový XLC BR-X82
XLC
od 29,14 €
23,69 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer: 160 mm, 203 mm, 140 mm, 180 mm
Materiál kotúča: Nerez
Materiál unášača: Hliník
Prichytenie kotúča: Centerlock



