Predné koleso 24" AL ráfik / AL náboj BP
Popis produktu
Koleso predné 24" pre bežné využitieParametre
| Rozmer/ETRTO | 507-25 |
| Rozmer/Inch | 24" x 1,95 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 44-62 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (25-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Duša 24" BRN Anti Puncture Tube (47/57-507 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 47/57-507
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 24" x 1,9 / 2,125"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm
Plášť 24" Continental Double Fighter III (47-507)
Continental
19,91 €
15.05.26
16,19 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 47-507
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 24" x 1,75"
Technológia: Sport
Hmotnosť: cca. 605 g
Prevedenie: Drôt
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (22-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán



