Predné koleso 26" EXAL ZX 19 / Shimano RM 40 BP
Farba ráfik
Popis produktu
Koleso predné 26" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Exal ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano RM 40.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9 |
| Farba ráfik | Čierny, Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 26" Schwalbe 12A (25/40-559 AV)
Schwalbe
7,13 €
5,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25/40-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,00 / 1,50
Hmotnosť: cca. 120 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Duša 26" Schwalbe 12 (32/47-559/597 AV)
Schwalbe
5,50 €
4,47 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32/47-559/597
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,25 / 1,75
Hmotnosť: cca. 140 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Duša 26" Gaadi Tube (50/54-559 AV)
Gaadi
11,17 €
28.12.24
9,08 bez DPH
K dispozícii po:28.12.24
Rozmer/ETRTO: 50/54-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,90 / 2,10
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 195 g
Typ ventilu: Auto ventil
Duša 26" Continental Tour 26 Hermetic Plus (37/47-559/597 AV)
Continental
10,41 €
8,46 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32/47-559/597
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,375 / 1,75
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 235 g
Typ ventilu: Auto ventil




