Predné koleso 26" EXAL XL25 / Shimano RM40 BP
Popis produktu
Koleso predné 26" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Exal XL25 a hliníkovým nábojom Shimano RM40.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-25 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9/2,1 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 44-62 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (42-590)
Schwalbe
29,90 €
24,31 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 42-590
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1 5/8"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 940 g
Prevedenie: Drôt
Duša 26" BRN Anti Puncture Tube (37-559 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 37-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1 3/8"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Red)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Červená/Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)
Plášť 26" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (37-590)
Schwalbe
40,05 €
32,56 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-590
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1 3/8"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 850 g
Prevedenie: Drôt



