Predné koleso 26" EXAL ZX 19 / Shimano Deore BP
Popis produktu
Koleso predné 26" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Exal ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano Deore.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26"/27,5" Continental Ride Tour (42-584/Black)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 42-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26"/27,5" x 1,5"
Hmotnosť: cca. 720 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 26" Schwalbe Big Apple HS 430 (55-559)
Schwalbe
od 24,14 €
19,63 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 55-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,15"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 920 g, cca. 710 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Continental Gatorskin Wired (23-571/Black)
Continental
48,27 €
39,24 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-571
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 650 x 23C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 280 g
Prevedenie: Drôt
Duša 26" XLC VT-A26 (25/40-559 AV)
XLC
3,88 €
25.09.26
3,15 bez DPH
K dispozícii po:25.09.26
Rozmer/ETRTO: 25/40-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,0"/1,5"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm



