Zadné koleso 28" BRN Road Rear Freewheel QR (Silver) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Road Rear Cassette QR určené pre cestný bicykel s 7/8 st. radením. Ráfik s opracovanými brzdovými plochami. Náboj s priemyselnými ložiskami.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Šírka ráfika | 20 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | QR/135 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Voľnokolo 7/8 st. |
| Ložiská | Priemyselné ložisko |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Kenda Kwest K193 (25-622)
Kenda
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Ride Tour (37-622/Black)
Continental
21,14 €
17,19 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8 x 1 1 5/8"
Hmotnosť: cca. 690 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 28" Michelin WorldTour (35-622/Black&White)
Michelin
15,07 €
12,25 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Hmotnosť: cca. 680 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 22
Duša 28" Hutchinson Double Pack (28/35-622/630 AV)
Hutchinson
7,50 €
6,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20/25-622/630
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28/35
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 32 mm



