Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (37-622) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 je všestranný plášť, ktorý je všade doma, či už na asfalte alebo poľnej ceste. Je vhodný pre každodenné použitie alebo na veľké túry. Jeho robustná konštrukcia znesie všetko. Bezpečný vďaka vložke proti prepichnutiu Smart Guard®, najúčinnejšej vložke, aká pre plášť existuje.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 37-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,4" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Zmes | Addix |
| E-Bike | E-50 |
| Hmotnosť | cca. 900 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,0 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Pumpa stojanová / Sedlovka Dahon BioLogic
Dahon
87,07 €
70,79 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 580 mm
Priemer: 33,9 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Duša 28" CST Standard (37/45-622 AV)
CST
3,50 €
2,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/45-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 163 g
Typ ventilu: Auto ventil
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Big (Yellow)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
Momentálne nedostupnýFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 8,7 - 9,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (22-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán



