Predné koleso 28" EXAL ZX 19 / AL náboj BP
Farba ráfik
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenovým hliníkovým ráfikom Exal ZX 19 a hliníkovým nábojom.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica, Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Marathon Racer HS 429 (40-622)
Schwalbe
27,80 €
22,60 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,5"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 495 g
Plášť 28" Vittoria Zaffiro Pro G2.0 (25-622/Black)
Vittoria
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: 3C Graphene 2.0
Hmotnosť: cca. 280 g
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Cream&Brown)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Krémová/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Akcia
Plášť 28" Deli Tyre SA-267 (24-622/Green)
Deli Tyre
14,90 €
12,11 bez DPH
Skladom17,00 €Rozmer/ETRTO: 24-622
Farba: Zelená
Rozmer/FRA: 700 x 24C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 5,5 - 7,0 bar






