Predné koleso 28" EXAL XP 19 / Shimano RM40 BP
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL XP 19 a hliníkovým nábojom Shimano RM40.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Gatorskin BE Folding (32-622/Black)
Continental
58,72 €
03.05.26
47,74 bez DPH
K dispozícii po:03.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Michelin WorldTour (35-622/Black&Transparent)
Michelin
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Hmotnosť: cca. 635 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 22
Plášť 28" Planet Air Sport (28-622/Black)
Planet Air
12,00 €
9,76 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 7,0 bar
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Cream&Brown)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Krémová/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar



