Plášť 28" Michelin Protek (32-622) Michelin
Popis produktu
Plášť Michelin Protek pre mnohostranné každodenné použitie na asfaltové a spevnené cesty. Povrch plášťa optimalizuje valivý odpor, pričom profil uprostred plášť a velký počet drážok po stranách zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom a klzkom povrchu. Účinnú ochranu proti prerazeniu plášťa je dosiahnutá pomocou 1 mm hrubej vložke.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 32-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/FRA | 700 x 32C |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 630 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 22 |
| Ochrana proti prerazeniu | 1 mm |
| Max. tlak vzduchu | 4,0 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (25-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 22" BRN Tape (16-470)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-470
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 22"
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Small (Red)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 7,7 - 8,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán



