Predné koleso 28" EXAL XR1 / Shimano Tiagra BP
Popis produktu
Koleso predné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL XR1 a hliníkovým nábojom Shimano Tiagra. Určené pre cestné bicykle.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 18-25 mm |
| Materiál výplet | Nerez DD |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť bezdušový 28" Vittoria Terreno Mix G2.0 TNT (31-622/Black&Anthracite)
Vittoria
50,46 €
41,02 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 31-622
Farba: Čierna/Antracitová
Rozmer/FRA: 700 x 31C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: 3C Graphene 2.0
Technológia: TNT
Duša 28" Schwalbe Air Plus 17AP (37/47-622/635 AV)
Schwalbe
9,59 €
7,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,40 / 1,75"
Rozmer/FRA: 700 x 35/45C
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 270 g
Plášť 28" Kenda Kwest K193 (25-622)
Kenda
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (47-622)
Schwalbe
42,26 €
34,36 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50



