Predné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Red) BRN
Popis produktu
Predné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Červená |
| Farba náboj | Červená |
| Farba výpletu | Červená |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 1880 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Folding (32-622/Black)
Continental
65,17 €
52,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 380 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (32-622)
Continental
75,94 €
01.05.26
61,74 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (32-622/Black)
Continental
55,80 €
45,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Michelin Cross Max (37-622)
Michelin
30,00 €
24,39 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 950 g
Prevedenie: Drôt



