Predné koleso 28" EXAL ZX 19 / Shimano Acera HB-T3000 (QR/Black) BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano Acera HB-T3000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Náboj | Shimano Acera HB-T3000 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO QR-L05 (Green)
XLC
13,43 €
10,92 bez DPH
K dispozíciiFarba: Zelená
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 150 g
Plášť 28" Challenge Elite Pro (25-622/Black&Tan)
Challenge
48,00 €
39,02 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť bezdušový 28" Challenge Gravel Grinder Race TLR (42-622/Black)
Challenge
53,00 €
43,09 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 42C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Hmotnosť: cca. 390 g
Plášť 28" Continental Super Sport Plus (28-622)
Continental
38,04 €
30,93 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 84



