Predné koleso 28" BRN Fixed (Orange Fluo) BRN
Popis produktu
Predné koleso 28" BRN Fixed je štýlové hliníkové koleso s pevnou oskou. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Oranžová |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Oranžová |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 28" Schwalbe 17 (28/47-622/635 AV)
Schwalbe
6,20 €
5,04 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 1 1/8-1,75
Hmotnosť: cca. 150 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Duša 28" Continental Tour 28 All (32/47-622/635 AV)
Continental
5,50 €
4,47 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 32/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27/28 x 1 1/4 /1.75
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40mm
Plášť 28" Schwalbe Marathon Mondial HS 428 (37-622)
Schwalbe
35,13 €
28,56 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,40"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 580 g



