Predné koleso 28" BRN Fixed (Fuchsia Yellow) BRN
Popis produktu
Predné koleso 28" BRN Fixed je štýlové hliníkové koleso s pevnou oskou. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Žltá |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Žltá |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (32-622/Black)
Continental
55,80 €
45,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Challenge Paris Roubaix Pro (27-622/Black&Tan)
Challenge
59,00 €
47,97 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 27-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 27C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2
Duša 28" BRN Anti Puncture Tube (35/43-622 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/43-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (23-622/Black&Blue)
Michelin
15,36 €
12,49 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Modrá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca- 300 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30



